CAMSAT na targach Security Essen 2014

CAMSAT - producent bezprzewodowych systemów transmisji audio i wideo zaprasza do odwiedzin swojego stoiska podczas tegorocznej edycji targów Security Essen (hala 2.0, stoisko 233).

Zaprezentujemy możliwości oferowanych przez nas obecnie produktów i przedstawimy nowe rozwiązania.

 

 

CAM-9

Bezprzewodowy system do jednoczesnej transmisji obrazu, dźwięku oraz sterowania dla kamer PTZ w jednym kompaktowym zestawie. Posiada wbudowane zabezpieczenia przeciwprzepięciowe oraz filtry przeciwzakłóceniowe, co zapewnia bezproblemową i niezawodną transmisję.

 

 

 

Black Link HD

Nowy bezprzewodowy system transmisji obrazu i dźwięku z kamer mobilnych. Umożliwia on przesyłanie obrazu w najwyższej jakości HD (1080p, 1080i, 720p), w czasie rzeczywistym, bez kompresji obrazu. Dodatkowo system posiada wbudowany moduł do bezprzewodowej transmisji sygnału RS-485, umożliwiający np. zdalne ustawianie parametrów kamery.

Black Link HD5

 

Nasi specjaliści od lat kreują nowoczesne rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Jest to kolejna impreza branżowa, w której uczestniczymy. Z pewnością będzie to doskonała okazja do spotkania i rozmowy, a także do zapoznania się z naszymi nowościami „na żywo”. Nasi fachowcy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące naszych produktów i przedstawią ich szerokie możliwości.

 

 

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision