Designer roku 2014 dla Camsat

Bartosz Piotrowski Designer Roku 2014

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającej się technologii bezprzewodowej, nasz Dział Projektowy stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Rozwijamy dotychczasowe produkty i koncentrujemy swoje siły na opracowywaniu nowych. W 2015 roku do oferty wejdzie kilka urządzeń opartych o nowe technologie, zgodne z trendami rynkowymi i odpowiadające na potrzeby klientów. Planujemy również wprowadzić nową linię obudów dla naszych serii produktowych. Mają one sprawić, by produkty Camsat były jeszcze trwalsze, łatwiejsze w montażu i wygodniejsze w użyciu. Nie zapominamy również o estetyce. Obudowy będą wykonane z nowoczesnych materiałów i zaprojektowane zgodnie z dzisiejszymi trendami. Zarówno ergonomiczne kształty jak i zastosowane rozwiązania sprawiają, że będą one uniwersalne, trwałe i przyjazne w obsłudze. Chcemy aby produkty Camsat stanowiły komplementarną całość na najwyższym poziomie. Współpracujemy z dr Bartoszem Piotrowskim, zdobywcą prestiżowego tytułu Designera Roku 2014, który opracowuje linię nowych produktów CAMSAT 2015.

Bartosz Piotrowski ukończył Wydział Architektury i Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie w 2010 r. obronił doktorat. Wykłada na Wydziale Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy i prowadzi Circle Studio Projektowe.

Od 2005 roku pracuje w bydgoskiej Pesie jako szef Działu Przemysłowego Projektowania w Departamencie Badań i Rozwoju. Pod jego kierownictwem powstały m.in. takie pojazdy, jak tramwaje Swing czy Jazz, pociągach Link i Elf czy w lokomotywie Gama.

Nagroda Designera Roku została przyznana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego nie tylko za sam projekt pojazdów, ale również za filozofię podejścia do projektowania.

Liczymy, że w efekcie naszej współpracy powstaną rozwiązania wytyczające kierunek rozwoju branży bezprzewodowej transmisji sygnału.

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision