Monitoring placu budowy

 

Plac budowy to miejsce szczególnie trudne do zabezpieczenia z uwagi na utrudnioną instalację czy też brak możliwości podłączenia i zasilenia standardowego monitoringu. Jednocześnie zapewnienie monitoringu jest tematem niezwykle ważnym zarówno z uwagi na bezpieczeństwo pracowników, jak i z uwagi na potrzebę zabezpieczenia wartościowych materiałów budowlanych.

Do zabezpieczenia takiego terenu idealnym rozwiązaniem jest system bezprzewodowy iCAM-MobileHD stanowiący niezależne i samowystarczalne urządzenie spełniające wymagane funkcje. Montaż urządzenia nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji i zajmuje zaledwie 3 minuty. Wystarczy umieścić kamerę na słupie lub ścianie stosując dołączony uchwyt i podłączyć do zasilania.


Kamera mobilna iCAM-MobileHD monitoruje teren w zasięgu 200 m. Posiada też funkcję nagrywania i przechowywania materiałów przez 30-90 dni oraz zdalny dostęp z urządzeń mobilnych poprzez wifi, możliwość transmisji radiowej oraz dostęp LTE. System posiada też wbudowany akumulator zapewniający pracę przez 12-16 godzin, co jest niezwykle przydatne przy czasowym braku zasilania.

 

 

Kamery mobilne iCAM seria PRO

Dla kamer IP

Kamery mobilne iCAM

SIM LTE - Internet ze stałym adresem IP bez ograniczeń transmisji

Opcje i akcesoria iCAM

Dla kamer IP

Kamery mobilne iCAM

Dla kamer IP

Systemy telemetryczne PTZ

Dla kamer CVI

Dla kamer AHD

Dla kamer IP

Monitoring wind

Systemy telemetryczne PTZ

Dla kamer analog. PAL/CVBS

Mierniki

Dla kamer analog. PAL/CVBS

Anteny

Systemy telemetryczne

Anteny

Systemy telemetryczne

Anteny

Zasilacze

Systemy przekaźnikowe

Dla kamer HD-SDI

Dla kamer PAL/NTSC

Uchwyty

Zasilacze

Akcesoria

Dla kamer TVI (TurboHD)