Monitoring placu budowy

 

Plac budowy to miejsce szczególnie trudne do zabezpieczenia z uwagi na utrudnioną instalację czy też brak możliwości podłączenia i zasilenia standardowego monitoringu. Jednocześnie zapewnienie monitoringu jest tematem niezwykle ważnym zarówno z uwagi na bezpieczeństwo pracowników, jak i z uwagi na potrzebę zabezpieczenia wartościowych materiałów budowlanych.

Do zabezpieczenia takiego terenu idealnym rozwiązaniem jest system bezprzewodowy iCAM-MobileHD stanowiący niezależne i samowystarczalne urządzenie spełniające wymagane funkcje. Montaż urządzenia nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji i zajmuje zaledwie 3 minuty. Wystarczy umieścić kamerę na słupie lub ścianie stosując dołączony uchwyt i podłączyć do zasilania.


Kamera mobilna iCAM-MobileHD monitoruje teren w zasięgu 200 m. Posiada też funkcję nagrywania i przechowywania materiałów przez 30-90 dni oraz zdalny dostęp z urządzeń mobilnych poprzez wifi, możliwość transmisji radiowej oraz dostęp LTE. System posiada też wbudowany akumulator zapewniający pracę przez 12-16 godzin, co jest niezwykle przydatne przy czasowym braku zasilania.