PRODUKTY

Poniżej wybrane produkty CAMSAT

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Wszystko co związane z transmisją bezprzewodową wideo, audio, danych i zdalnych sterowań. Potrzebujesz zamienić przewód na radio – dzwoń.

Realizujemy wszystkie najtrudniejsze do zmonitorowania obiekty np. bez zasilania, bez okablowania, w „dalekim polu”. Dla naszych inżynierów od łączności bezprzewodowej nie ma trudnych zadań.

CAMSAT to pewność działania

CAMSAT to producent bezprzewodowych systemów transmisji sygnału z kamer analogowych TVI, AHD, CVI, PAL oraz cyfrowych kamer IP. Nasze urządzenia radiowe pracują w nielicencjonowanych pasmach radiowych 5 GHz, 24GHz. W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów przeznaczonych do przesyłania sygnału z kamer CCTV oraz kamer TV profesjonalnej. Produkujemy także innowacyjne kamery mobilne przeznaczone do wideo monitoringów miejskiego oraz zaawansowane systemy bezprzewodowe dla służb specjalnych.

Całodobowe wsparcie techniczne 24h/7

Produkowane przez firmę CAMSAT systemy radiowe sprawiają, że transmisja bezprzewodowa jest efektywna, nawet w silnie zakłóconym środowisku przemysłowym. Kładziemy duży nacisk na szybkość i łatwość instalacji. Pamiętnej – dla naszych inżynierów nie ma niemożliwych instalacji CCTV.

ikona-kamera

Bezprzewodowa telewizja przemysłowa CCTV

Produkujemy wysokiej klasy systemy bezprzewodowe do połączeń radiowych kamer z rejestratorami wideo. Jeśli potrzepujesz przesłać bezprzewodowo sygnał z kamer analogowych AHD, TVI, CVI lub z kamer IP to mamy dla Ciebie wiele rozwiązań.

ikona-hd

Mobilne kamery 4G bez zasilania - całkowicie bezprzewodowe

Produkujemy nowoczesne jednostki do zdalnego wideo monitorowania bardzo odległych obiektów. Dzięki naszym kamerom mobilnym otrzymasz podgląd na żywo z dowolnego miejsca w kraju.

Kamery mobilne:

  • * bezprzewodowe
  • * z akumulatorami
  • * z wewnętrzną rejestracją wideo przez 90 dni
  • * autonomiczne i bez obsługowe
  • * bez pomocy montażysty
  • * uruchamiane w kilka minut

ikona-automatyka

Zasilania alternatywne do kamer CCTV

Produkujemy systemy do zasilania kamer CCTV zapewniające całodobową ciągłość obserwacji wideo w miejscach bez dostępu do  „prądu”.

Wykorzystujemy:

  • * nocne zasilanie w latarniach drogowych
  • * specjalne akumulatory mobilne do pracy przy -20 stopniach Celsjusza.
  • * całoroczną fotowoltaikę i turbiny wiatrowe
  • * i inne

NOWOŚCI CAMSAT

Zapisz się do newslettera a zawsze otrzymasz jako pierwszy:

#najnowsze cenniki #katalogi #informacje o najnowszych produktach #informacje o szkoleniach w Twojej okolicy.

AKTUALNOŚCI

Systemy bezprzewodowe CAMSAT kompatybilne z każdą kamerą i rejestratorem CCTV.