Kamery mobilne iCAM z głośnikiem audio oraz oświetleniem LED. 

Nowa generacja kamer mobilnych CAMSAT wprowadziła szereg innowacji pomagających w utrzymaniu porządku publicznego. Najnowsza wersja oprogramowania iCAM otwiera nowy rozdział w pracach nad inteligentnymi systemami zabezpieczeń. Potężne możliwości obliczeniowe oznaczają większą funkcjonalność monitoringu, zwłaszcza w obszarze autonomicznej pracy, ale nie tylko. Potencjał najnowszych wersji kamer mobilnych iCAM pozwala na uzyskiwanie samodzielnych jednostek monitorujących z automatycznym wykonywaniem wielu czynności:

Dźwiękowe komunikaty ostrzegawczo – informacyjne

Systemy iCAM po wykryciu intruza same wygenerują ostrzegawczy komunikat dźwiękowy. Potężna siła dźwięku z odpowiednim przekazem audio w większości przypadków wyeliminuje dalsze czynności dewastacyjne czy próby rozboju.

Oświetlacz LED do wystraszenia i wykonania nagrania twarzy

System iCAM po wykryciu intruza po cichu wykonuje szereg skanowań i najazdów aby zarejestrować wszelkie zmiany w okolicy po czym ustawia kamerę i zapala silne oświetlenie błyskowe. Mocne światło powoduje przeważnie odwrócenie się intruza w kierunku światła dzięki czemu zawsze mamy nagraną twarz. Alarm taki może być wspomagany sygnałem dźwiękowym, wysłaniem SMS do operatora lub wysłaniem informacji do innych kamer iCAM z rozkazem skierowania obserwacji w konkretnym kierunku. Szereg takich czynności znacząco zwiększa identyfikację.

Czujniku ruchu z automatycznym sterowaniem kamerą

…i wykonaniem najazdu na obszar naruszenia- Wystarczy tylko jedna kamera obrotowa iCAM aby wykonać zdjęcia niemal każdej osobie w promieniu 200m. Zestaw iCAM ze specjalnym zespołem czujników ruchu automatycznie wykona najazdy na obszary w których wykryto ruch. Można w ten sposób nadzorować ogromny teren tylko jedną kamerą i ustawić priorytetowe obszary w które kamera ma natychmiast zareagować po wykryciu ruchu.

Te i kolejne wysoce innowacyjne funkcjonalności dla zapewnienia bezpieczeństwa to przyszłość, którą CAMSAT buduje już teraz.

Obserwuj nasze nowości na Facebooku, Youtubie i Linkedinie

Kamera z głośnikiem i megafonem

iCAM z głośnikiem ostrzegawczym

Automatyczne komunikaty dźwiękowe, ostrzeżenia na żywo od operatora oraz podsłuch otoczenia…

Szybki montaż kamer iCAM Pro

Film prezentujący proces szybkiego montażu kamery iCAM-Mobile II HD z serii iCAM Pro.

Kamery mobilne iCAM Pro

Mobilne, bezprzewodowe systemy monitoringu.