Radiowy system do przesyłania danych telemetrycznych do sterowania parametrami kamer PTZ przy użyciu protokołu RS-232 i RS-485.

Radiowy moduł telemetryczny CD-04 o mocy 500 mW, pracuje w  darmowym paśmie ISM 869 MHz. Umożliwia osobie odpowiedzialnej za ochronę bezprzewodowe sterowanie kamerami przemysłowymi i rejestratorami na odległość do 6 km. Wykorzystuje dwukierunkową transmisję telemetryczną (half duplex), wymaganą w wielu kamerach obrotowych (obsługuje takie funkcje jak na przykład alarmy z kamer czy odbieranie potwierdzeń wykonania polecenia).

CD-04 projektowany był z myślą o spełnieniu wysokich wymagań stawianych instalacjom monitoringu przemysłowego CCTV oraz automatyki. System w łatwy sposób może zostać połączony z produkowanymi przez nas urządzeniami rozszerzającymi system monitoringu o funkcje bezprzewodowej transmisji obrazu. Znakomicie spełni swoją rolę przy sterowaniu kamerami obrotowymi oraz rejestratorami wyposażonymi w protokół z interfejsem RS-485 lub RS-232.

Współpracuje miedzy innymi z takimi protokołami jak:
PELCO-D, PELCO-P, LG Multix, D-max, VICON, GANZ, SAMSUNG, COP-2, Santachi, PANASONIC, Longcomity, HUNDA600, LILIN , VICON, MOLYNX, KALATEL, VCL, Reserved, ALEC, COP-1, Ultrak, BOSCH Bi-faza (z dodatkowym konwerterem), ARITECH, Sensormatic, Baxal, Dynacolor i inne.

Szyfrowana transmisja danych

Modem telemetryczny CD04 posiada funkcję szyfrowania transmisji radiowej 64-bitowym kluczem szyfrującym.

Zastosowanie funkcji szyfrującej sprawia, że radiowy system CCTV, jak i system automatyki przemysłowej staje się bezpieczny. Szyfrowane dane nawet po przechwyceniu są praktycznie bezużyteczne.

Przesyłanie zaszyfrowanych danych jest ważne, gdy CD04 transmituje dane z nadajnika lub odbiornika CD06. Przekazywane dane z systemów alarmowych do centrali, radiowe sterowanie oświetleniem, bramami, rogatkami to informacje, które przechwycone przez niepowołane osoby mogą zostać niewłaściwie wykorzystane. Szyfrowanie 64 bitowym kluczem zabezpiecza sprawia, że przechwycone dane stają się bezużyteczne.

Zastosowanie
  • dwukierunkowe przesyłanie protokołu RS-485, RS-232 oraz TTL 5V,
  • sterowanie kamerami obrotowymi,
  • sterowanie rejestratorami DVR,
  • automatyka przemysłowa,
  • zdalne zarządzanie systemami alarmowymi oraz ppoż.
Parametry podstawowe

Produkty kompatybilne, które mogą się tobie przydać

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision