W skład zestawu wchodzi nadajnik i odbiornik wideo, pracujący w wolnym paśmie ISM 5725 MHz - 5875 MHz, przeznaczony do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku w profesjonalnych instalacjach telewizji przemysłowej oraz wszędzie tam gdzie wymagane są wysokiej jakości, stabilne połączenia audio-wideo.

Radiolinie mikrofalowe z serii CAM-5816 zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowo wysokich parametrów transmisji obrazu, nawet w najtrudniejszych warunkach zakłóceń przemysłowych. Systemy te przeznaczone są dla branży zabezpieczeń CCTV od zastosowań w kamerach przemysłowych, kamerach szybkoobrotowych czy rejestratorach DVR, po profesjonalne radiolinie audio/wideo w telewizji publicznej.

Możliwość zastosowania aż do 8 niezależnych kanałów wideo w powiązaniu z bardzo wysoką jakością obrazu sprawia, że zestaw CAM5816h nadaje się niemal do każdego wymagającego systemu monitoringu wizyjnego. Dodatkowym atutem systemu radiowego jest łatwość montażu i mobilność sprzętu, możliwość zmiany lokalizacji kamer bez dokonywania żadnych dodatkowych inwestycji. Zestaw CAM5816h może być także świetnym uzupełnieniem już istniejącej przewodowej sieci monitoringu, bez konieczności ingerencji w zainstalowane wcześniej okablowanie.

Zastosowanie
  • kamery przemysłowe CCTV,
  • rejestratory DVR oraz multipleksery,
  • radiolinie wideo, przeznaczone do monitoringu lasów,
  • telewizja kablowa,
  • współpraca z kamerami w rozdzielczości do 1000 TVL.
Parametry podstawowe

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision