Pliki do pobrania

CDS-EasyIP eco to ekonomiczne rozwiązanie dla prostych instalacji w wymagających warunkach. Instalacja CDS-EasyIP eco nie wymaga zaawansowanej wiedzy ani dodatkowych urządzeń (konfiguracja bez komputera), pozwala na znaczące obniżenie kosztu i czasu pracy instalatora.

Uruchomienie polega tylko na wybraniu DIPswitchami kanału pracy oraz  wyboru opcji nadajnik / odbiornik. Cała reszta ustawień odbywa się automatycznie wraz z kodowaniem transmisji.

Łatwa konfiguracja za pomocą przełączników DIP.

Uruchomienie systemu CDS-EasyIP eco nie wymaga ustawienia licznych parametrów, wystarczy wybrać tryb pracy i numer kanału (bez użycia komputera). System transparentnie przesyła sygnał z kamer IP niezależnie od adresu IP w kamerach czy rejestratorze.

3km z transmisją 57Mbps (99.98% przesłanych klatek obrazu) !

CDS-EasyIP eco realizuje 100% transmisji klatek obrazu na odległości aż do 2,5km a przy odległosci 3km traci tylko 0.02% obrazu przy ciągłej transmisji obrazu HD o prędkości 57 Mbps.

Ciągłość transmisji z wysokim bitrate.

Bardzo ważnym parametrem w transmisji obrazu wysokiej rozdzielczości jest ciągłość transmisji z wysoką prędkością przesyłu. System CDS-EasyIP eco z protokołem VideoBridge gwarantuje priorytetową transmisje multimedialną obrazu video, sterowania PTZ , audio oraz danych sterujących. W dalszej kolejności prorytetów przesyła dane tzw. Internetowe.  

Tryb Punkt-Wielopunkt

CDS-EasyIP eco  pracuje na 16 niezależnych kanałach bezprzewodowych w tym czterech bezpłatnych kanałach europejskich (CE). Możliwość zastosowania czterech nadajników do jednego odbiornika zapewnia zastosowanie nawet 64 kamer IP na jednej instalacji (16 kamer w EU).

Nawet 12 kamer IP jednym łączem.

CDS-EasyIP eco transmituje obraz i sterowania PTZ z prędkosci 57Mbps na odcinku 3km a na odległości do 1km uzyskuje 95,6Mbps. Przy tak niskich odległościach możesz przesłać strumienie nawet z 12 kamer Full HD. W przypadku odległosci jeszcze niższych kamer może być jeszcze więcej. Dobierając system bezprzewodowy pamiętaj aby uwzględnić ewentualną zajętość częstotliwości na danym obiekcie. oraz fakt że transmisja obrazu musi być ciągła o stałej prędkości. 

Full HD i 4K

CDS-EasyIP eco obsługuje kamery IP o bardzo dużych rozdzielczościach 10-12Mpix.

  • dwa wejścia do kamer IP,
  • zasięg 2500 - 3000 m,
  • bardzo prosty w uruchomieniu,
  • brak panelu konfiguracyjnego www,
  • cyfrowa modulacja radiowa OFDM,
  • zintegrowana antena kierunkowa oraz złącza dla anten zewnętrznych,
  • współpracuje z kamerami  IP UHD i Full HD.

 

Wireless IP cameras

Zastosowanie
Parametry podstawowe

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision