Zdalny nadzór placu budowy z dowolnego miejsca na świecie - bezprzewodowo!


Przedstawiamy rozwiązanie pozwalające na zdalny podgląd obszarów budowy i zdalne sterowanie kamerami nawet z odległego biura. W ten sposób osoby zarządzające i odpowiedzialne za realizację mają dostęp do wysokiej jakości obrazu HD z kamer zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Obraz ten może być nagrywany lokalnie w kamerze lub rejestratorze NVR w dowolnym miejscu. 


Dzięki iConstruction-CAM nadzór i monitoring kilku projektów budowlanych w różnych częściach kraju nie stanowi żadnego problemu. Urządzenie pozwala na ograniczenie liczby koniecznych wyjazdów do minimum i na kontrolę pracy podwykonawców oraz na oszczędność czasu i pieniędzy. Zastosowanie kamer obrotowych z dużym zoomem i ze zdalnym dostępem do nich pozwala na wyeliminowanie wielu nieprawidłowości w krótkim czasie.

Więcej informacji znajduje się w dolnych zakładkach strony.

Zastosowanie

Kamera iConstruction-CAM zapewnia: 

- monitorowanie czasu pracy podwykonawców,
- monitorowanie użycia odpowiednich materiałów,
- zabezpieczenie terenu w dzień i w nocy,
- obserwację dużego terenu -monitoruje obszar w promieniu ponad 200m,- dokumentację przebiegu prac ...

 

Z iConstruction-CAM zyskujesz: 

- ograniczenie kosztów delegacji,
- zapobieganie kradzieżom materiałów budowlanych,
- możliwość szybkiej reakcji na nieprzewidziane wydarzenia,
- niższe nakłady na ochronę obiektów
- materiał promocyjny (streaming online, filmy poklatkowe, i in.)

 

Najważniejsze funkcje iConstruction-CAM

Kamera o nieograniczonym zasięgu – 4G LTE GSM
Wystarczy tylko zawiesić kamerę i podłączyć do gniazdka 230V, by otrzymać płynny podgląd ONLINE z dowolnego miejsca na świecie przez Internet lub GSM.


Płynny obraz HD i sterowanie PTZ przez LTE GSM
iConstruction-CAM to profesjonalna kamera CCTV która transmituje płynny obraz HD oraz płynne sterowanie PTZ. Często reklamowane w kamerach typu „Gadżet” chmury, P2P czy VPN znacząco ograniczają prędkość transmisji oraz powodują opóźnienia co uniemożliwia precyzyjne sterowanie kamerą PTZ. Jedną z wielu zalet iConstruction-CAM jest bezpośredni dostęp do kamery w identyczny sposób jak odbywa się to w połączeniu przewodowym. Logujemy się do kamery bezpośrednio na adres IP karty SIM co gwarantuje brak opóźnień w transmisji.
Wystarczy gniazdko 230V


Nie potrzebujesz wiedzy technicznej czy instalatora aby uruchomić kamerę iConstruction-CAM. Wystarczy zwykły przedłużacz lub gniazdko 230V aby uruchomić kamerę, a płynny obraz HD odbierzesz w dowolnym miejscu na świecie.

Akumulator na minimum 4h

Z doświadczenia wiemy dobrze, że na placach budowy zanik zasilania to codzienność. Ktoś może przez przypadek przerwać przedłużacz, zrobić zwarcie lub specjalnie wyłączyć zasilanie. Dlatego wszystkie kamery iConstruction-CAM zawierają własne zasilanie buforowe zapewniające pracę na akumulatorze przez ponad 4h.

Karta SIM GSM bez ograniczeń
Do kamery iConstruction-CAM oferujemy kartę simCAM. Za cenę 69,- / miesięcznie otrzymasz:

 

 • Brak jakiegokolwiek limitu przesyłania danych w obu kierunkach. Obraz HD wysyłany z kamery to około 900GB danych miesięcznie !
 • Stały adres IP – Zapewnia bezpośredni dostęp do kamery jak po przewodzie
 • Umowa tylko na 12 miesięcy
 • Możliwość opłacenia jednorazowego za cały rok
 • Pokrycie kraju wg anten BTS sieci PLUS GSM

Obraz ONLINE na komputerze, telefonie lub NVR w Twoim biurzeObraz z kamery lub kilku kamer rozmieszczonych po całym kraju odbierzesz np.

 • Na komputerze PC lub MAC za pomocą przeglądarki www
 • Na telefonie z zainstalowaną aplikacją kamery
 • Na dowolnym rejestratorze NVR lub systemie centralnego monitorowania VMS
 • Na iCAM-TVRec - odbiorniku obrazu z wyjściem  HDMI, które umożliwia wyświetlenie obrazów ze wszystkich kamer na dowolnym TV.

Oprócz podglądu ONLINE powyższe sposoby odbioru zapewniają także:

 • automatyczne archiwizowanie obrazów na HDD nawet do 90 dni wstecz,
 • sterowanie PTZ
 • przeglądanie zapisanego archiwum

Kompatybilna z każdą kamerą IP
Współpracuje z każdą kamerą IP. iConstruction-CAM BACK jest transparentny i umożliwia zamontowanie dowolnej kamery IP. Jeśli Twoja sieć jest już oparta o kamery sprawdzonej marki to taką kamerę możesz zainstalować w modelu iConstruction-CAM BACK. Współpracuje m.in. z kamerami: Hikvision, Bosch, Sharp, Dahua, Samsung, Novus, Axis, ACTI, VIVOTEC

        

Inni nas znaleźli jako: kamery GSM, Kamera na baterię, Kamera LTE, Kamera bezprzewodowa GSM, Monitoring bydowy, Kamera z baterią, Kamera z akumulatorem. Monitoring budowy. Bezprzewodowe kamery GSM i LTE

Parametry podstawowe

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision