Pliki do pobrania

CDS-Lift IP to bezprzewodowy system do monitoringu wind stworzony w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na tego typu produkt na rynku zabezpieczeń, i spełniający wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. To, co go wyróżnia, to wysoka i stabilna jakość transmisji przy jednoczesnej wysokiej odporności na zakłócenia, a także wyjątkowa łatwość uruchomienia, bez użycia komputera i bez wymaganej wiedzy informatycznej.

System transmituje bezprzewodowo sygnał z kamer IP umieszczonych wewnątrz kabin windowych. Jakość obrazu jest bezstratna i identyczna jak przy transmisji przewodowej. CDS-Lift IP przesyła wszystkie sygnały video, audio, i dane w sposób transparentny. Jeden odbiornik potrafi odebrać sygnały z dwóch niezależnych wind pracujących w tym samym szybie.

Nadajnik z dwoma wejściami do kamer IP

Każdy nadajnik posiada dwa wejścia do kamer IP. Każde wejście przesyła obraz z kamer o rozdzielczości nawet 8 Mpix.

Szybki w instalacji i łatwy w uruchomieniu

Nadajnik nie wymaga wiedzy informatycznej. Wystarczy postępując zgodnie z instrukcją wybrać tryb pracy (nadajnik lub odbiornik) oraz wybrać nr kanału pracy (częstotliwość).

Odporny na interferencje i odbicia sygnałów

Zastosowanie cyfrowej technologii radiowej zapewnia nieprzerywalną transmisję nawet w trakcie poruszania się windy z dużą prędkością oraz transmisję pomiędzy licznymi przewodami windowymi.

Normy i bezpieczeństwo

System CDS-Lift IP spełnia najnowsze normy poziomów emisji EMC dla urządzeń radiowych EN-301 489-1 i EN-301 489-17 podobnie jak np. telefony komórkowe, słuchawki bezprzewodowe i inne urządzenia radiowe mogące pracować w kabinie dźwigu. Urządzenie przeszło również pozytywnie badania zgodności z normami bezpieczeństwa takimi jak EN-50385 oraz EN-60950 dopuszczającymi do bezpiecznego użytkowania.

Przeznaczenie

System zaprojektowany do pracy w dźwigach elektrycznych i hydraulicznych zarówno starego jak i nowego typu. Znajduje zastosowanie w windach osobowych, dźwigach towarowych, windach szpitalnych czy windach specjalnych. Więcej informacji chętnie udzielą technicy i inżynierowie firmy CAMSAT.

W zestawie:

  • CDS-Lift IP x 1szt.
  • Uchwyt przegubowy z regulacją kąta x 1kpl.

 

Zastosowanie
Parametry podstawowe

Produkty kompatybilne, które mogą się tobie przydać

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision