Pliki do pobrania

CDS-IntercomIP to bezprzewodowy system do domofonów i video domofonów IP transmitujący obraz HD, dźwięk oraz sygnały sterujące pomiędzy bramofonem, a panelem monitora. Jeśli masz dwie, trzy lub nawet cztery furtki możesz je wszystkie połączyć do jednego monitora/słuchawki. CDS-IntercomIP umożliwi także połączenie jednej furtki z 4 monitorami/słuchawkami twojego domofonu IP. Jest wygodny, prosty w uruchomieniu i łatwy w konfiguracji.

Urządzenie zaprojektowane do zastosowania wszędzie tam, gdzie chcemy uniknąć kłopotliwej instalacji kablowej, a potrzebujemy zdalnego dostępu do furtki czy bramy oddalonej nawet o kilkaset metrów od monitora.

Łatwy – bez instrukcji

Nadajnik nie wymaga żadnej skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy wybrać przełącznikami tryb pracy nadajnik (czyli panel / furtka) lub odbiornik (czyli monitor / dom) oraz nr kanału pracy i to wszystko.

Transmisja dwukierunkowa

System sam się przełącza w tryb dwukierunkowy i transmituje priorytetowo sygnały w odpowiednich kierunkach. Możesz połączyć kilka furtek do jednego monitora lub furtkę do wielu monitorów w domu.

Działa przez drzewa, krzewy, szyby i płoty - Nie wymaga pełnej widzialności optycznej anten.

Dzięki zastosowanej zaawansowanej cyfrowej modulacji CDS-IntercomIP nie wymaga pełnej widzialności optycznej anten. Sygnał przechodzi przez pojedyncze drzewa, krzewy czy ogrodzenia realizując zasięg ponad 200m.

200m z przeszkodami, 1000m bez przeszkód

Jeśli jest widzialność optyczna między antenami, CDS-IntercomIP zapewnia transmisję HD nawet na 1000m (LOS) pomiędzy stacjami videodomofonów niemal w każdej posesji. Jeśli masz duże przeszkody np. skarpa, górka lub budynek moduły CDS-IntercomIP można połączyć w trybie retransmisji i odbić sygnał za pomocą dodatkowych nadajników.

Nadajnik z dodatkowym wejściem do kamery IP.

Każdy nadajnik posiada dodatkowe wejście kamerowe do podłączenia np. dodatkowej kamery IP znad bramy, furtki czy wjazdu. Oprócz transmisji sygnałów z domofonów może transmitować także sygnał z dowolnej kamery IP. Teraz możesz mieć podgląd i rejestrować nagrania z okolic wejść lub wjazdów na posesję. Nie musisz wieszać kamery przy nadajniku. Sygnał z kamery do nadajnika można dostarczyć nawet na odległość 100m przewodem UTP (tania skrętka komputerowa kat.5).

W zestawie

  • CDS-IntercomIP x 1szt.
  • Zasilacz PoE 48V x 1szt.
  • Opaski zaciskowe mocowania x 1kpl.
Zastosowanie
Parametry podstawowe

Produkty kompatybilne, które mogą się tobie przydać

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision