DS-6IPMulti to prosty w konfiguracji bezprzewodowy nadajnik do transmisji sygnału audio/wideo w paśmie częstotliwości 5,6 GHz o mocy 500 mW (27 dBi EIRP). Urządzenie przesyła sygnał z kamer IP o wysokiej rozdzielczości (10 Mpix – 4K UHD i HD). 

Specjalny system z protokołami do transmisji Video HD i 4K
CDS-6IPMulti nie jest urządzeniem komputerowym do przesyłu Internetu lecz nadajnikiem do ciągłej i nie przerwanej transmisji potężnych obrazów HD.
Zaimplementowane specjalne protokoły audio/video zapewniają transmisje wszystkich ramek obrazu HD i 4K przy jednocześnie znikomym opóźnieniu przesyłu.
Oprócz jednoczesnej transmisji wielu obrazów i dźwięków umożliwia także sterowanie kamerami obrotowymi PTZ oraz przesył danych pomiędzy rejestratorem i kamerami.

Cztery wejścia do kamer IP z PoE.

Nadajnik posiada 4 wejścia do kamer IP w standardzie 10/100 Mbps. Każdy port realizuje także funkcję zasilenia kamery w standardzie PoE czyli Volt=48V. Wystarczy podłączyć zasilacz 12V, 24V lub 48V do nadajnika a nadajnik zasili wszystkie podłączone kamery w standardzie PoE (48V). Wydajność prądowa portów to aż 4x15,4W przy zasilaczu 24-48V lub 4x8W przy zasilaczu 12V DC. 


Intuicyjność

CDS-6IPMulti wykorzystując protokoły iCAMSAT-OS zapewnia stabilną i wydajną transmisję. Prosta konfiguracja urządzenia pozwala na bezproblemowe zmiany ustawień nawet dla początkujących użytkowników w branży CCTV.  Do uzyskania połączenia radiowego wystarczy ustawić adres IP oraz kanał pracy. Dodatkowo w przypadku problemów użyć można ikony typu HELP w celu uzyskania dodatkowych informacji w języku polskim.

iCAMSAT-OS


Uniwersalność
Panel przystosowany jest do współpracy z telefonami typu smart i tabletami, co pozwala na zdalny podgląd sygnału i obrazu. System CCTV CDS-6IPMulti używa zdalnego układu VIDEO BRIDGE, co gwarantuje szybkość łącza i wysoką stabilność.


Dodatkowo urządzenie pozwala na pracę w układzie MASTER / SLAVE, co daje możliwość wszechstronnej konfiguracji urządzenia i wyboru trybu najlepiej sprawdzającego się we własnym systemie. Takie ustawienie może zostać zapisane do pliku i odtworzone w późniejszym czasie.  

Zasięg

Zasięg nadajnika z odbiornikiem CDS-6IPeco to aż 2km przy obciążeniu czterema kamerami IP HD (25Mbps). Antena dualna MIMO 5,6 GHZ 2 x 14 dBi daje możliwość transmisji sygnału ponad 2,5km przy podłączeniu 2 kamer IP  , a dostrajanie anteny daje możliwość uzyskiwania wysokiej jakości przesyłu przy zróżnicowanych odległościach.

 

Referencje

 

Dodatkowe materiały

Zastosowanie
 • przesyłanie sygnału w rozdzielczości HD i UHD w paśmie 5,6 GHz,
 • cztery porty do kamer IP,
 • moc wyjściowa 500 mW (27 dBi),
 • pracuje w konfiguracji Punkt-Punkt oraz Punkt-Wielopunkt,
 • modulacja radiowa OFDM,
 • prędkość transmisji radiowej do 300 Mbps,
 • kodowanie transmisji 64/128/152 bit,
 • zintegrowana antena dualna MIMO 2 x 14 dBi,
 • narzędzia do ustawiania anten i testowania łącza,
 • 48V PoE oraz osobno 12V do 48V DC,
 • regulacja mocy radiowej,
 • współpracuje z wszystkimi rozdzielczościami wideo – od VGA (640 x 480) poprzez HD (1080p) do 4K i UHD.
Parametry podstawowe

Produkty kompatybilne, które mogą się tobie przydać

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision