TCO-5807m - to miniaturowy zestaw bezprzewodowy, pracujący w wolnym paśmie ISM 5725 MHz-5875 MHz. Przeznaczony jest do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku w instalacjach telewizji przemysłowej. Współpracuje z dowolnymi kamerami CCTV oraz rejestratorami DVR przesyłając obraz na odległość do 200 m (z antenami prętowymi) oraz do 1 km (z dodatkową anteną kierunkową).

Radiolinie wideo o symbolu TCO-5807m zostały zaprojektowane w celu zastąpienia urządzeń starej generacji pracujących w paśmie 2.4 GHz,  zapewniając tym samym dużo lepszą jakość obrazu oraz stabilniejszą pracę wolną od zakłóceń przemysłowych.

7 niezależnych kanałów wideo pozwala realizować transmisję na potrzeby niemal każdego systemu monitoringu wizyjnego. TCO-5807m charakteryzuje się miniaturowymi wymiarami, bardzo prostą i szybką instalacją oraz przystępną ceną.

W zestawach sprzedawanych po 01.11.2011 odbiornik wyposażony został w nowe złącze pomiarowe RSSI - służące do pomiaru siły sygnału wideo, przy użyciu zewnętrznego miernika TCO-Meter, który również znajdziecie Państwo w ofercie firmy CAMSAT.

Zastosowanie
  • kamery przemysłowe CCTV,
  • monitoring w sklepach i halach,
  • monitoring szpiegowski,
  • rejestratory DVR oraz multipleksery,
  • współpraca z kamerami w rozdzielczości do 1000 TVL.
Parametry podstawowe

Produkty kompatybilne, które mogą się tobie przydać

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision