Black Link w Cinebusie – co, gdzie , kiedy?

Film Spring Open – Fundacja Sławomira Idziaka to pomysłodawca i twórca projektu mającego na celu promocję nowoczesnych rozwiązań i ułatwienie młodym filmowcom dostępu do narzędzi umożliwiających realizację produkcji filmowych.

Cinebus to mobilne studio wyposażone jest w nowoczesne urządzenia do realizacji produkcji filmowych. Jednym z dostępnych systemów jest Black Link HD5 - system bezprzewodowej transmisji sygnału HD z kamer telewizyjnych, usprawniający pracę operatora i umożliwiający realizację ujęć z innej perspektywy. Jest to urządzenie przesyłające bezprzewodowo sygnał Full HD w czasie rzeczywistym bez kompresji obrazu.

Szczegółowe informacje o systemie Black Link na www. blacklink-hd5.pl

Fundacja Film Spring Open organizuje liczne spotkania i warsztaty w całej Polsce z udziałem autorytetów sztuki filmowej. Dzięki temu osoby biorące udział w warsztatach mają szansę skorzystania zarówno z zaplecza technicznego jak również w doświadczenia i wiedzy nagradzanych twórców.

Z przyjemnością prezentujemy program z realizowanych i zaplanowanych wydarzeń z wykorzystaniem mobilnego studia Cinebus.

http://camsat.com.pl/uploads/pdf/PROMOCJA_Cinebus.pdf

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision