Jak uruchomić MONITORING MIEJSKI w 2 dni i bez projektów?

Jak wykonać monitoring miejski CCTV w 2 dni bez projektów?

oraz

15 najważniejszych parametrów i zastosowań kamery mobilnej CAMSAT

na te pytania odpowiadamy poniżej:

Profesjonalna kamera CCTV PTZ zasilana z latarnii oświetleniowych!


Teraz to nie problem.


    Wszędzie tam możesz zainstalować monitoring miejski w ciągu 2 dni, bez żadnych projektów i pozwoleń. iCAM-MobileHD II polskiej firmy CAMSAT to profesjonalna kamera do szybkiego montażu w miejscach wymagających stałego lub tymczasowego monitoringu CCTV. Ta innowacyjna kamera zainstalowana np. na latarni zmierzchowego oświetlenia ulicznego, w nocy ładuje się, a w dzień pracuje na własnym zasilaniu akumulatorowym przez co gwarantuje ciągłe 24-godzinne monitorowanie. Możliwość użycia dowolnej kamery IP np. Bosch, Hikvision, Dahua, Axis, Avigilon, Wisenet, Pelco itd. oraz dowolnego serwera VMS (Video Management System) lub NVR (Network Video Recorder) np. BVMS, DSS, Milestone, QNAP, Smart PSS itd. sprawia że błyskawicznie dodasz kolejne kamery do już istniejącego monitoringu CCTV.

    


      

 iCAM-MobileHD II to samowystarczalna kamera z własnym, wewnętrznym zasilaniem na 12-16 godzin oraz wewnętrznym, zapasowym nagrywaniem obrazów HD do 90 dni. Wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka zasilania, przekręcić kluczyk w stacyjce i już po 30 sekundach kamera obrotowa PTZ monitoruje teren w promieniu aż 300m. 
Całkowicie bezprzewodowa o nieograniczonym zasięgu – LTE oraz 5GHz
iCAM-MobileHD II w standardzie posiada najnowsze łącze bezprzewodowe 4G/LTE zapewniające podwójne pokrycie zasięgiem LTE. Możliwość użycia aż dwóch kart SIM różnych operatorów zapewnia dużo większy zasięg w trakcie przenoszenia kamery w nową lokalizację.
   

Wyjątkową funkcją jest możliwość ładowania kamery mobilnej w temperaturach ujemnych już od -20°C bez spadku jakości pracy akumulatora. Kamera IP zamontowana na latarni oświetleniowej w godzinach nocnych błyskawicznie ładuje się, a w trakcie dnia pracuje na zasilaniu bateryjnym. Daje to możliwość ciągłej, 24-godzinnej pracy kamery prawie w dowolnym miejscu miasta i gminy. Dodatkowo szybka i łatwa zmiana lokalizacji kamery powoduje dezorientację u potencjalnych przestępców i możliwość szybkiej reakcji na zgłaszane przypadki.

Najnowszy model kamery CAMSAT do monitoringu miejskiego posiada takie funkcje jak:

Więcej informacji na www.camsat.com.pl/icam


     Kamera mobilna do monitoringu: wysypisk śmieci, imprez masowych i ochrony, niebezpiecznych ulic i skrzyżowań, obserwacji z dużej odległości. Kamera tymczasowa do obserwacji rzek i wałów przeciwpowodziowych.
Przeznaczona dla: Straży miejskich (Straży Gminnej), Służb Specjalnych, Zespołów Zarządzania Kryzysowego Urzędów Miast, monitoringu zapór i tam wodnych, monitoringu miejskiego CCTV.
Model nr 2: Kamera operacyjna iCAM-PowerHD firmy CAMSAT z własnym zasilaniem na 72 godziny ciągłej pracy!

Prasa i media opisują naszą kamerę także jako: Mobilna kamera CCTV, Mobilna kamera obserwacyjna, Kamera PTZ, Kamera z akumulatorem, Kamera na baterię, Kamera solarna, Kamera z zasilaniem solarnym

 

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision