Kamery mobilne CAMSAT u prezydenta Krakowa.

Zaskoczenie władz Krakowa dużymi możliwościami systemów iCAM-MobileHD w monitoringu miejskim.

 

Kamery mobilne CAMSAT zostały w środę przetestowane w Krakowie w ramach projektu radnego Łukasza Wantucha jako innowacyjne rozwiązanie dla monitoringu miejskiego.

CAMSAT wspólnie z firmą TVPrzemyslowa.pl zaprezentował możliwości jakie dają mobilne kamery miejskie z serii iCAM w środowisku rzeczywistym. Kamery zostały błyskawicznie zamontowane i uruchomione w centrum Krakowa w ciągu kilkudziesięciu minut, a obecni przedstawiciele Ratusza mogli osobiście sprawdzić jakość obrazu i płynność transmisji sygnału wideo i sterowania. Testy przebiegły nad wyraz pomyślnie, co potwierdza uniwersalność i dużą mobilność urządzeń.

 

 

      

 Główne funkcje, szczególnie ważne dla przedstawicieli władz Krakowa to m.in.: 

Z uwagi iż specjalizujemy się w bardzo trudnych projektach technicznych zapraszamy wszelkie służby Krakowa które potrzebują zdalne wideo monitorowanie dowolnego miejsca powiatu do kontaktu z CAMSAT. 

 

Piszą o nas

Urządzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko pośród specjalistów obecnych na prezentacji ale również wśród licznych turystów polskich i zagranicznych J

Informacje na temat prezentowanych rozwiązań ukazały się w prasie Gazety wyborczej, Gazety Krakowskiej oraz „Kraków Nasze Miasto” oraz w wielu dyskusjach na mediach społecznościowych:

Zachęcamy do lektury i do zapoznania się z naszymi pozostałymi kamerami mobilnymi

 

 kra

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision