Securex 2014

Mamy przyjemność poinformować o Uczestnictwie firmy CAMSAT w Międzynarodowych Targach Securex 2014 odbywających się w dniach 8- 11.04.2014 w Poznaniu. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 33 hala 7A. 

Nowość! CAM9 - jednoczesny przesył wideo oraz danych
 Każdy z odwiedzających stoisko będzie miał okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie zarówno transmisji radiowej sygnału audio/ wideo jak i transmisji danych. Eksperci na stoisku  odpowiedzą na pytania związane z praktycznymi aspektami  instalacji systemów do transmisji radiowej wykorzystywanej w systemach CCTV. Będzie to unikalna okazja do zadawania pytań i indywidualnych konsultacji.  


 Zainteresowani będą mogli  wziąć udział w organizowany przez producenta marki CAMSAT konkursie, w którym główną nagrodą jest tablet marki Apple. Regulamin konkursu do pobrania na dole.


 Ponad to  mamy przyjemność poinformować iż w pierwszym dniu targowym tj.  8.04.2014   w godz. 12.00 - 14.00 odbędzie się szkolenie adresowane do instalatorów i projektantów systemów monitoringu i ochrony mienia. Z uczestnikami szkolenia spotkamy się w sali konferencyjnej  Targów Poznańskich Securex 2014 pawilon nr 7 (antresola/sala 1c). Będą oni mogli poznać możliwości jakie dają systemy transmisji bezprzewodowej oraz wziąć udział w konkursie wiedzy na ten temat (regulamin testu wiedzy do pobrania poniżej).


 Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza kontaktowego (link do pobrania na dole) na adres mailowy: camsat@camsat.com.pl  lub  faxem na nr. tel.:  52 387 36 58 wew. 24. Ilość miejsc ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu otrzymają elektroniczne potwierdzenie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


 Jeszcze raz zachęcamy do spotkania podczas Międzynarodowych Targach Securex, które od wielu lat są miejscem spotkań liderów branży zabezpieczeń i ochrony mienia. Ponad to są świetną okazją zapoznania się z nowościami i ciekawymi rozwiązaniami naszej firmy.

 

Do pobrania:

 

dtp

 

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision