Sezon na iCAM-PowerHD – zdalny monitoring mobilny z własnym zasilaniem na 3 dni

Kompletny, samowystarczalny system monitoringu z własnym zasilaniem, kamerą PTZ i wewnętrzną rejestracją obrazu Full HD oraz zdalnym dostępem do podglądu i sterowania poprzez wifi i LTE. Instalacja iCAM-Power HD nie wymaga żadnych instalacji (nawet zasilania), ani projektów.

Okres wiosenno-letni oznacza liczne imprezy plenerowe w całym kraju. Organizacja tego typu wydarzeń wiąże się z koniecznością zadbania o bezpieczeństwo uczestników. iCAM-PowerHD to idealne rozwiązanie dla firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas wydarzeń masowych.

Imprezy często odbywają się poza miastem i instalacja standardowego monitoringu może być utrudniona z uwagi na niewystarczającą infrastrukturę. iCAM-PowerHD to kompletne urządzenie wyposażone w zasilanie akumulatorowe umożliwiające pracę systemu do 3 dni, kamerę IP PTZ oraz  wewnętrzną rejestrację obrazu. Płynne sterowanie kamerą i zdalny podgląd z kamery HD z dowolnego miejsca poprzez wifi i LTE.

Montaż urządzenia w dowolnym miejscu (np. na słupie/drzewie/maszcie) zajmuje kilka minut i nie wymaga żadnych przygotowań, instalacji ani zasilania.

Szczegółowe informacje o produkcie:

http://camsat.com.pl/mobilne-kamery-icam/kamery-mobilne-icam-seria-pro/icam-powerhd

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision