CCTV

Produkujemy szeroką gamę rozwiązań dla telewizji przemysłowej zaprojektowanych do stabilnej, bezprzewodowej transmisji sygnału z kamer CCTV HD, IP oraz analogowych. Pełen przekrój systemów monitoringu bezprzewodowego CCTV znajduje wiele zastosowań zarówno w instalacjach takich jak monitoring CCTV jak i w innych branżach typu automatyka przemysłowa, ochrona mobilna, rolnictwo i inne.

Monitoring CCTV - grupy naszych produktów:

Dla kamer analogowych TVI

Linia analogowych produktów CAM-TVI2.0 dla kamer Full HD 2MPix zapewnia transmisję na ponad 500m przy 4 kanałach pracy w paśmie Europejskim oraz 16 kanałach poza UE.

 

Dla kamer analogowych CVI

Linia cyfrowych produktów QARA CVI przeznaczona jest dla systemów dozoru opartych o analogowe kamery wysokiej rozdzielczości HDCVI. Urządzenie w zależności od wersji posiada jedno lub dwa wejścia wideo HD-CVI oraz jedno wejście do podłączenia kamery IP.

Dla kamer AHD - Analog High Definition

Produkty analogowe przeznaczone do transmisji obrazu z kamer w standardzie AHD na odległość ponad 600 m.

Dla kamer IP

W przypadku instalacji monitoringu opartego o kamery IP oferujemy kilka serii produktów cyfrowych (CDS-6IP, CDS-EasyIP oraz CDS-5IPmini), które umożliwiają przesył sygnału w rozdzielczości HD i 4K. Z uwagi na doskonałą jakość sygnału jest to rozwiązanie zdobywające coraz większą popularność w monitoringu przemysłowym.

Systemy analogowe  dla kamer PAL, CVBS, NTSC

Serie produktów TCO oraz CAM zostały zaprojektowane specjalnie dla kamer analogowych i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązaniach przewodowych. Pozwalają na stabilną radiową transmisję obrazu i dźwięku w rozdzielczości PAL/NTSC na dystansie sięgającym nawet 3 km bez zastosowania anten zewnętrznych. Przy zastosowaniu anten zasięg zwiększa się do 5 km. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania punktów retransmisji, które pozwalają osiągnąć zasięg, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających instalacji.

System cyfrowy OFDM dla kamer analogowych PAL,CVBS i NTSC

System CDS-5021 przeznaczony jest do transmisji kodowanego (sygnał szyfrowany jest przy użyciu 128 bitowego kodu), cyfrowego sygnału z kamer analogowych. Znakomita stabilność transmisji sprawia, że idealnie nadaje się do wykorzystania w miejscach, w których występują silne zakłócenia od silników, trakcji kolejowych i innych źródeł zakłóceń elektromagnetycznych.

 

Dla kamer IP

Dla kamer AHD

Dla kamer IP

Systemy telemetryczne PTZ

Dla kamer CVI

Dla kamer IP

Dla kamer CVI

Dla kamer AHD

Dla kamer IP

Monitoring wind

Systemy telemetryczne PTZ

Dla kamer analog. PAL/CVBS

Dla kamer TVI (TurboHD)

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision