CCTV

Produkujemy szeroką gamę rozwiązań dla telewizji przemysłowej zaprojektowanych do stabilnej, bezprzewodowej transmisji sygnału z kamer CCTV HD, IP oraz analogowych. Pełen przekrój systemów monitoringu bezprzewodowego CCTV znajduje wiele zastosowań zarówno w instalacjach takich jak monitoring CCTV jak i w innych branżach typu automatyka przemysłowa, ochrona mobilna, rolnictwo i inne.

Monitoring CCTV - grupy naszych produktów:

Dla kamer analogowych TVI

Linia analogowych produktów CAM-TVI2.0 dla kamer Full HD 2MPix zapewnia transmisję na ponad 500m przy 4 kanałach pracy w paśmie Europejskim oraz 16 kanałach poza UE.

 

Dla kamer analogowych CVI

Linia cyfrowych produktów QARA CVI przeznaczona jest dla systemów dozoru opartych o analogowe kamery wysokiej rozdzielczości HDCVI. Urządzenie w zależności od wersji posiada jedno lub dwa wejścia wideo HD-CVI oraz jedno wejście do podłączenia kamery IP.

Dla kamer AHD - Analog High Definition

Produkty analogowe przeznaczone do transmisji obrazu z kamer w standardzie AHD na odległość ponad 600 m.

Dla kamer IP

W przypadku instalacji monitoringu opartego o kamery IP oferujemy kilka serii produktów cyfrowych (CDS-6IP, CDS-EasyIP oraz CDS-5IPmini), które umożliwiają przesył sygnału w rozdzielczości HD i 4K. Z uwagi na doskonałą jakość sygnału jest to rozwiązanie zdobywające coraz większą popularność w monitoringu przemysłowym.

Systemy analogowe  dla kamer PAL, CVBS, NTSC

Serie produktów TCO oraz CAM zostały zaprojektowane specjalnie dla kamer analogowych i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązaniach przewodowych. Pozwalają na stabilną radiową transmisję obrazu i dźwięku w rozdzielczości PAL/NTSC na dystansie sięgającym nawet 3 km bez zastosowania anten zewnętrznych. Przy zastosowaniu anten zasięg zwiększa się do 5 km. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania punktów retransmisji, które pozwalają osiągnąć zasięg, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających instalacji.

System cyfrowy OFDM dla kamer analogowych PAL,CVBS i NTSC

System CDS-5021 przeznaczony jest do transmisji kodowanego (sygnał szyfrowany jest przy użyciu 128 bitowego kodu), cyfrowego sygnału z kamer analogowych. Znakomita stabilność transmisji sprawia, że idealnie nadaje się do wykorzystania w miejscach, w których występują silne zakłócenia od silników, trakcji kolejowych i innych źródeł zakłóceń elektromagnetycznych.

 

Dla kamer IP

Systemy telemetryczne PTZ

Dla kamer CVI

Dla kamer AHD

Dla kamer IP

Monitoring wind

Systemy telemetryczne PTZ

Dla kamer analog. PAL/CVBS

Dla kamer TVI (TurboHD)

Dla kamer AHD

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision