Dla kamer analog. PAL/CVBS

Analogowy system bezprzewodowy przeznaczony do transmisji obrazu, dźwięku i danych telemetrycznych drogą radiową z kamer PAL/NTSC/CVBS. Systemy analogowe gwarantują wysoką jakość obrazu, która jest porównywalna z systemami wykorzystującymi przewody do przesyłania sygnału między kamerą a monitorem / rejestratorem.
Produkowane przez nas urządzenia do radiowej transmisji obrazu i dźwięku są łatwe w instalacji i konfiguracji. Dodatkowo jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba zmiany lokalizacji kamer, inwestor nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z modernizacją instalacji monitoringu CCTV (nie trzeba będzie na nowo kłaść przewodów).


Wybrane systemy z naszej oferty umożliwiają oprócz przesyłania obrazu i dźwięku również zdalne sterowanie kamerami przy wykorzystaniu klawiatury PTZ (Pan Tilt Zoom). Sterowanie odbywa się przy wykorzystaniu protokołu RS485.
Radiowa transmisja sygnału odbywa się w czasie rzeczywistym, bez żadnych opóźnień i utraty jakości sygnału.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno systemy przeznaczone do montażu w obiektach, jak i urządzenia wyposażone w obudowy hermetyczne, przeznaczone do montażu w instalacjach zewnętrznych.

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision