Kamery mobilne iCAM

System zaprojektowany z myślą o mobilnym i niezawodnym monitoringu miejskim opartym o mobilne, bezprzewodowe kamery IP PTZ z własnym zasilaniem, rejestratorem i radiowym przesyłaniem sygnału przez moduł LTE lub wbudowany 5 GHz. 

Bezprzewodowa przenośna kamera

Kamera bezprzewodowa iCAM-MobileHD posiada między innymi funkcję zasilania z oświetlenia miejskiego. Posiada także akumulator podtrzymujący pracę urządzenia na 12 godzin. Kamery do monitoringu montuje się w nowym miejscu tylko 3 minuty, co sprawia, że zmiana ich lokalizacji nie stanowi żadnej przeszkody.

Mobilna kamera HD

Urządzenie ma możliwość archiwizacji obrazu do 90 dni we własnej pamięci, a także posiada funkcję szybkiego podglądu. Dodatkowo urządzenie ma możliwość monitorowania obszaru w promieniu 200 metrów dzięki precyzyjnemu zoomowi optycznemu. System iCAM-MobileHD jest prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy do instalacji urządzenia.

Są to najlepiej przystosowane mobilne kamery monitoringu miejskiego, które mogą znajdować się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

 

MOBILNY MONITORING BEZ ŻADNYCH PROJEKTÓW. BEZPRZEWODOWA TRANSMISJA OBRAZU HD Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KRAJU ŁATWY MONTAŻ W 3 MINUTY. INNOWACYJNE FUNKCJE AUTOMATYKI I ALARMOWANIA
Idealne rozwiązanie na monitoring w Twojej miejscowości nie wymagające żadnego projektu ani pozwolenia. Dzięki specjalnym wsuwanym gniazdom montażowym szybka zmiana lokalizacji jest bardzo prosta.
Nie masz infrastruktury i okablowania pod monitoring miejski – iCAM-MobileHD  bezprzewodowo prześle obraz i umożliwi sterowanie z dowolnego miejsca w kraju.
 
Specjalne łącze LTE bez ograniczeń ilości danych i z prędkością zapewniającą płynną transmisję obrazu HD i sterowania PTZ.
Wystarczy zasięg "dwóch kresek" LTE aby wykorzystywać wszystkie funkcje kamery identycznie jak w standardowych systemach przewodowych monitoringu miejskiego.

  

 

iCAM montuje się błyskawicznie stosując opaski zaciskowe i podłącza zasilanie za pomocą wtyczki 230V...i to wszystko. Kierunek obserwacji, PTZ jak i pozostałe parametry ustawisz zdalnie przez Internet.

Dostarczamy urządzenie skonfigurowane i gotowe do użycia, a w razie konieczności konsultanci serwisu 24h odpowiedzą na każde pytanie.

 

  • Wykrycie porzuconego pakunku
  • Gwałtowne wtargnięcie
  • Wykrywanie i zapis twarzy
  • Wykrycie dźwięków wystrzału lub wybuchu 
  • Powiadomienia SMS o zdarzeniach alarmowych w systemie iCAM oraz o stanie akumulatora
  • Zdalne załączanie zasilania SMSem
  • ...lista jest długa
  • Poniżej automatyczny zapis tablic rejestracyjnych pojazdów:

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision