Oferta pracy

Stanowisko: Menadżer Produkcji

Firma CAMSAT produkująca elektroniczne i innowacyjne systemy bezpieczeństwa, działające na rynkach 26 krajów świata zatrudni:

Programista Embedded (Linux) – praca w siedzibie firmy lub zdalna

Jeśli jesteś pełną zaangażowania osobą, nastawioną na zdobywanie innowacyjnych, ciekawych doświadczeń i zależy Ci na stabilnej i bezpiecznej pracy, złóż podanie – to oferta dla Ciebie.

Opis stanowiska
Projektowanie i implementacja oprogramowania na platformy Linux lub embedded – bezsystemowe. Prace w przestrzeni użytkownika (middleware, GUI), warstwie jądra (sterowniki, uruchomenia platformy) oraz tworzenie narzędzi testowych.

Wymagania:

  • ugruntowana znajomość języka C i C++,
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux,
  • znajomość narzędzi z rodziny GNU (gcc, make, gdb),
  • znajomość zasad interoperacyjności kodu,
  • znajomość architektury mikroprocesorów i mikrokontrolerów,
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub inżynierskie, dopuszczamy osoby w trakcie studiów,
  • umiejętności szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole,

Mile widziane

  • umiejętność optymalizacji projektowanych rozwiązań pod kątem zmniejszenia złożoności czasowej i/lub pamięciowej,
  • wiedza z zakresu budowy i konfiguracji sieci komputerowych (IP, IPv6, IPsec),
  • znajomość innych języków programowania (Java, .NET, Python),

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i indywidualnym podejściu do pracownika.

Kandydatów zainteresowanych ofertą proszę o przesłanie aplikacji zawierających CV (w wersji PL lub ENG), list motywacyjny na adres praca@camsat.com.pl.

tel. +48 52 387 3658, Solec Kujawski 2015r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Projektant elektroniki, praca dla projektanta elektroniki, elektronik, programista mikrokontrolerów AVR, konstruktor elektronik, projektant płytek PCB, projektant układów elektronicznych, projektant, projektant i programista mikrokontrolerów, projektowanie układów cyfrowych, konstruktor urządzeń elektronicznych, projektant obwodów drukowanych, programista mikroprocesorów, PCB, AVR, Programista C/C+.