Kamery mobilne dla Wojska

Monitoring i zabezpieczenie terenów wojskowych to zadanie trudne, wymagające specjalistycznego sprzętu, posiadającego parametry umożliwiające dużą elastyczność zastosowań. Produktem dedykowanym dla takich projektów jest kamera iCAM-MobileHDdo monitorowania różnego rodzaju obiektów: 

- posterunków,

- placów,

- pojazdów,

- wejść do pomieszczeń itp.

Może być ona wykorzystana zarówno do stałego monitorowania obiektów jak i stosowana tymczasowo, np. podczas ćwiczeń na poligonach, itp. Jest to kamera mobilna, zasilana akumulatorem i napięciem z sieci 230V. W zależności od wybranej opcji, zastosowana w urządzeniu kamera może być dostosowana do użycia w dzień oraz dzięki zastosowaniu techniki noktowizyjnej, także w nocy, a sam montaż i uruchomienie kamery nie zajmuje więcej niż 3 min. 

Zastosowanie transmisji obrazu z wykorzystaniem sieci LTE daje możliwość nieograniczonego  podglądu i sprawdzania stanu obserwowanych obiektów w czasie rzeczywistym. Obraz HD z kamery jest rejestrowany i przechowywany w wewnętrznej pamięci przez 30-90 dni i może być wykorzystywany np. jako dowód w ewentualnej sprawie lub jako materiał szkoleniowy.

 

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision