Artykuł 1

Monitoring WIAT ŚMIETNIKOWYCH i monitoring segregacji odpadów

video monitoring of waste segregation

Skuteczne nadzorowanie WIAT ŚMIETNIKOWYCH i oraz segregacji odpadów.

#bezprzewodowo   #bez dostępu do zasilania   #FULL HD   #identyfikacja osób

Najnowsze technologie pomagają już w każdych dziedzinie naszego życia aby obniżać zbędne koszty i monitorować porządek publiczny. Nasz najnowszy zestaw bezprzewodowego wideo monitorowania przeznaczony jest specjalnie do nadzorowania porządku oraz nadzorowania segregacji odpadów we Wiatach Śmietnikowych. Transmisji odbywa się całkowicie bezprzewodowo za pomocą specjalnych szybkich nadajników 4G/LTE a obraz przesyłany na żywo do centrum monitoringu i tam rejestrowany.

Bez dostępu do stałego zasilania

Nie wymaga nawet stałego dostępu do zasilania ponieważ ładowany jest z paneli fotowoltaicznych lub z instalacji nocnego oświetlenia drogowego.

Dwie kamery 360 stopni dookoła

Nad całością czuwa system dwóch kamer wzajemnie się chroniących oraz zapisujących każde zdarzenie we wiacie śmietnikowej oraz w wejściu do niej. Dzięki noktowizyjnemu podświetleniu system działa również w zupełnej ciemności bez udziału światła widzialnego.

Całkowicie bezprzewodowy z dowolnego miejsca w gminie – 4G/LTE  

Zastosowana technologia 4G/LTE z nadajnikami CAMSAT od wielu lat sprawdza się w profesjonalnym wideo monitoringu miast, teraz z sukcesem została zastosowana w systemach monitorowania SEGREGACJI ODPADÓW.

Całkowicie uruchomiony i gotowy do zamocowania

System dostarczamy całkowicie uruchomiony, połączony przewodami i skonfigurowany. Jedyną czynnością którą należy wykonać to zamocowanie kamer do solidnej powierzchni oraz zamocowanie paneli na dachu wiaty.

Więcej informacji udzielą Państwu technicy CAMSAT.

Zapraszam do kontaktu.

# segregacja odpadów # monitoring odpadów # monitoring śmietników # wideo monitorowanie segregacji odpadów