Prasa

Stoisko CAMSAT docenione w konkursie StandOUT

Nasze stoisko na Targach Securex zostało zakwalifikowane do konkursu na najlepsze stoisko targów i w głosowaniu na portalu Exspace zajęło II miejsce!

Głównym celem jaki miało spełniać stoisko było wyeksponowanie naszych najnowszych systemów bezprzewodowej transmisji jednocześnie zachowując identyfikację wizualną firmy. Chcieliśmy, aby nasze stoisko było łatwo rozpoznawalne i natychmiast kojarzone z oferowanymi przez nas produktami. Stąd dobór kolorystyki od lat kojarzonej z CAMSATEM.

Produkty wraz z informacją o parametrach i głównych cechach były wyeksponowane na podświetlanych panelach umieszczonych po dwóch stronach stoiska.

Projekt i wykonanie stoiska zrealizowała firma Dagan Global.

Dziękujemy!

 

 

Dorota Bucław na wysokiej pozycji w Pekinie!

Dorota Bucław na wysokiej pozycji w Pekinie!

Dorota Bucław dołączyła do klubu UKS „Top” Solec Kujawski w lipcu br.  Wcześniej trenowała w klubie BZSR "Start" Bielsko Biała.  Jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tenisie stołowym, Zdobyła również  m.in. brązowy medal Mistrzostw Europy Niepełnosprawnych z 2013 roku, medale międzynarodowych turniejów w Słowenii, Włoszech, Francji, Słowacji oraz Rumunii.
Zawodniczka startuje w rywalizacji klasy startowej kobiet 1 (grupa wózków).

Czytaj dalej ...

 

Region Plus 51/2013

W dniu 7 grudnia 2012 r. w sali Kongresowej w Warszawie zostały ogłoszone wyniki XV edycji programu „Przedsi!biorstwo Fair Play”. W 2012 r. O tytu  PFP ubiega y si! 542 przedsiębiorstwa z całej Polski, w tym 55 firmz województwa kujawsko-pomorskiego...

 

Gazeta Pomorska /Strefa Biznesu 10/12 - Bon na innowacje

CAMSAT otrzymał wsparcie na współpracę z Politechniką Warszawską, która teraz przeprowadza dla niej np. badania przemysłowe. Ponadto firma z Solca Kujawskiego za unijne pieniądze szkoli swoich pracowników, nawiązuje kontakty z innymi uczelniami oraz firmami consultingowymi...

 

bydgoszcz24.pl - Solidne Firmy wyróżnione w Ratuszu

W tym roku spośród 10 firm wyróżnionych certyfikatem Solidna Firma 2011 w województwie kujawsko-pomorskim 5 z nich ma swoją siedzibę w Bydgoszczy lub w powiecie bydgoskim,…

 

www.4safe.pl - Cyfrowy system bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku

Jednym z najnowszych produktów firmy CAMSAT, który wyróżnia się na tle rynków europejskich związanych z branżą telewizji przemysłowej, jest cyfrowy system bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku CDS5021(STR), udoskonalony poprzez wyposażenie w dodatkowe funkcje. Urządzenie, które już wcześniej, choć w nie tak zaawansowanej wersji znajdowało się w ofercie firmy, wzbogacone zostało w dodatkowy sterownik znacznie ulepszający pracę urządzenia.

 

Zabezpieczenia 6/2011 - Bezprzewodowa transmisja obrazu z kamer IP HD

Branża telewizji dozorowej charakteryzuje się bardzo dynamicznym rozwojem, a wymagania techniczne wobec urządzeń są coraz wyższe. Łatwo zauważyć, jak bardzo w ciągu kilku lat zmieniły się właściwości rejestrowanego obrazu, np. rozdzielczość i kompresja sygnału. Korzyści płynące ze zwiększenia rozdzielczości obrazu do poziomu HD są oczywiste, jednak powodują także pewne problemy z przetwarzaniem dużej ilości danych i transmisją obrazu.

 

Zabezpieczenia/Nowości rynkowe/08.2011 - CD06 - zdalne sterowanie systemami automatyki

Zestaw CD06 produkowany przez firmę Camsat, służy do zdalnego sterowania dowolnymi urządzeniami na duże odległości za pomocą klawiatury PTZ lub specjalnego nadajnika sterującego. System wykorzystuje dwukierunkowy interfejs przewodowy RS485. W połączeniu z modułami radiowymi CD04 osiąga zasięg 6 km i 14 km, nawet przy niepełnej widzialności optycznej anten.

 

Zabezpieczenia 2/2010 - Dynamiczny rozwój systemów bezprzewodowych CCTV''

Nieustający rozwój branży zabezpieczeń oraz telewizji dozorowej wymaga od producentów wzmożonej pracy nad nowymi rozwiązaniami. Rosnące wymagania instalatorów i klientów mobilizują najlepszych producentów do wprowadzania na rynek nowych produktów charakteryzujących się coraz lepszymi parametrami technicznymi.

 

Zabezpieczenia 2/2009 - Cyfrowa bezprzewodowa transmisja obrazu wideo

Rozwój technologiczny oraz coraz wyższe wymagania dotyczące jakości transmisji, a przede wszystkim coraz większe zakłócenia przemysłowe, skłoniły nas do wykorzystania w produkcji najlepszych i sprawdzonych technologii, w tym transmisji cyfrowej. Naszym najnowszym produktem, który wraz z nadejściem nowego roku został wprowadzony do sprzedaży, jest cyfrowy system transmisji wideo CDS-5021.

 

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision