Monitoring Gminy i Miasta w 2 dni!

 

Czy możliwy jest monitoring Gminy, bez projektów  i pozwoleń. Tak! Wystarczą 2 dni.

 

Wiemy, że monitoring wizyjny gmin czy miast  jest bardzo ważnym elementem systemu bezpieczeństwa. Często jednak jego realizacja napotyka na liczne przeszkody i ograniczenia związane wymaganymi pozwoleniami, projektami, planami instalacji. Są one tak czasochłonne i niejednokrotnie trudne do uzyskania, że do ich realizacji dochodzi dopiero po długim czasie. Dlatego starając się ułatwić naszym odbiorcom przeprowadzenie tej procedury opracowaliśmy system monitoringu iCAM-Mobile HD LTE, który nie wymaga pozwoleń i ograniczyliśmy jego montaż  oraz samą obsługę do minimum. Pozwala on uniknąć kosztów związanych z rozkopywaniem chodników i ingerowaniem w istniejącą już infrastrukturę. iCAM-Mobile to Polski produkt, który idealnie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.    

Ja działa iCAM-Mobile HD LTE?

iCAM-Mobile HD LTE firmy Camsat to kompletne i gotowe do podłączenia urządzenie z własnym zasilaniem akumulatorowym oraz własną transmisją bezprzewodową opartą o łączność GSM LTE. Wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania 230V, by obraz HD odebrać w dowolnej jednostce Straży Miejskiej, Policji lub w istniejącym już Centrum monitorowania oddalonym nawet o dziesiątki km.

 

Po co mi iCAM-Mobile HD LTE?

Monitoring miejski oparty na urządzeniu iCAM-Mobile HD LTE  to doskonałe narzędzie w walce z przestępczością. Kamery są wykorzystywane do bieżącego monitorowania zagrożeń, do ich rejestracji, wykrywania przestępstw. Ułatwiają działania prewencyjne, pomagają w odstraszaniu potencjalnych przestępców czy pomagają  Policji i innym służbom w działaniach polegających na ustalaniu sprawców, znalezieniu osób poszukiwanych i umożliwiają szybsze reakcje na terenie monitorowanym.

iCAM-Mobile HD LTE  pozwala na rejestrację różnego rodzaju zdarzeń, w tym przestępstw związanych z bójkami i pobiciami, rozbojami i kradzieżami, a także wykroczeniami np. naruszanie przepisów ruchu drogowego. Daje policji czy innym służbom  możliwość podglądu  terenu objętego monitoringiem poprzez urządzenia  mobilne i szybką reakcję na pojawiające się zagrożenie. Pozwala na szybka zmianę lokalizacji oraz bardzo łatwy montaż. W  prosty sposób rozwiązuje monitoring w miejscu, gdzie nie ma zasilania np. parki.  

Dużym ułatwieniem dla naszych odbiorców jest uwolnienie się od uciążliwiej „papierologii” i po prostu reagowanie w miejscu, w którym jest to konieczne, bez kładzenia zbędnych przewodów oraz załatwiania szeregu pozwoleń. Pozwala to na podniesienie komfortu życia mieszkańców miasta. Często osoby, które pracują w godzinach nocnych narażone są na przemieszczanie się w miejscach nieoświetlonych lub zadrzewionych. Uzbrojenie takich miejsc w monitoring jest zbyt kosztownym i pracochłonnym zabiegiem. Dla iCAM-Mobile HD LTE takie przeszkody nie istnieją.  

 

Coraz częściej słyszymy, że nawet z pozoru spokojne miasto nie stanowi gwarancji, że na jego ulicach nie dojdzie do napaści, wybryków chuligańskich czy niszczenia mienia publicznego.   

 

Podsumowując!

 

Monitoring Miasta czy Gminy, dzięki systemowi iCAMmobile HD LTE  ogranicza do minimum zabiegi związane z pozwoleniami, projektami  i pozwala w dwa dni  zabezpieczyć gminę, nawet w miejscach odległych czy trudnych do uzbrojenia tj. granice miasta czy obszary zalesione. 

 

W zależności od opcji, którą wybierzemy iCAM-Mobile HD LTE pozwoli na:  zapisywanie obrazów w nocy, wykrywanie pozostawionych dłużej pakunków, detekcję ruchu czy  rozpoznawanie tablic rejestracyjnych.

 

 

Warto zadzwonić do naszych doradców (tel.505272224) o pomoc w doborze sprzętu pod konkretne potrzeby, chętnie pomożemy!

 

 

 

 

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision