"CDS-EasyIP posiada najniższy współczynnik kosztów dodatkowych Instalatora. Łatwy i bardzo szybki montaż obniża do minimum koszty robocizny ponoszone przez instalatora lub użytkownika i nie wymaga dodatkowych akcesoriów. "

Innowacyjny system bezprzewodowy do kamer IP nie wymagający komputera do przeprowadzenia ustawień i uruchomienia. Bardzo łatwy w uruchomieniu system nadajników i odbiorników przeznaczony dla instalatorów zaczynających współpracę z kamerami IP. Uruchomienie polega tylko na wybraniu DIPswitchami kanału pracy oraz  wyboru opcji nadajnik / odbiornik. Cała reszta ustawień odbywa się automatycznie wraz z kodowaniem transmisji.

Specjalny system z protokołami do transmisji Video HD i 4K

CDS-EasyIP nie jest urządzeniem komputerowym do przesyłu Internetu lecz nadajnikiem do ciągłej i nie przerwanej transmisji potężnych obrazów HD.
Zaimplementowane specjalne protokoły audio/video zapewniają transmisje wszystkich ramek obrazu HD i 4K przy jednocześnie znikomym opóźnieniu przesyłu.
Oprócz jednoczesnej transmisji wielu obrazów i dźwięków umożliwia także sterowanie kamerami obrotowymi PTZ oraz przesył danych pomiędzy rejestratorem i kamerami.

 

Zasilanie kamery PoE bezpośrednio z nadajnika IP

CDS-EasyIP posiada dwa wejścia do kamer IP. Jedno standardowe LAN oraz drugie z  LAN i PoE OUT które służy do zasilania kamery IP i transmisji obrazu. Wystarczy połączyć przewodem sieciowym UTP nadajnik z kamerą IP. To szybkie i proste rozwiązanie pozwala na mniejsze zużycie zasilacza i uniknięcie dodatkowego okablowania do kamery.

CDS-EasyIP nadajnik z wyjściem PoE dla zasilania kamery IP

Żadnych adresów IP

System transparentnie przesyła sygnał z kamer IP niezależnie od adresu IP w kamerach czy rejestratorze. Aby w pełni uruchomić radiowe łącze CDS-EasyIP, nie trzeba ustawiać wielu skomplikowanych parametrów w odróżnieniu do innych systemów IP.

4 nadajniki do 1 odbiornika

CDS-EasyIP  pracuje na 16 niezależnych kanałach bezprzewodowych w tym czterech bezpłatnych kanałach europejskich (CE). Możliwość zastosowania czterech nadajników do jednego odbiornika zapewnia zastosowanie nawet 64 kamer IP na jednej instalacji (16 kamer w EU).

Standard PoE 48V

CDS-EasyIP został zaprojektowany w standardzie PoE o napięciu 48 V przez co może być zasilany ze standardowego switcha PoE lub zasilacza PoE 802.3af.

Dla użytkowników dostępny jest także panel informacyjny, w którym można sprawdzić siłę sygnału radiowego, prędkość łącza, ilości podłączonych urządzeń, jak również wymienić firmware.

Bez panelu WWW

CDS-EasyIP nie potrzebuje panelu WWW do logowania się. Najważniejsze parametry sa ustawiane przełacznikami na przednim panelu urządzenia.

Retransmisja i praca z innymi systemami IP

CDS-EasyIP można dodać do każdej innej, istniejącej już instalacji bezprzewodowej. Odbiornik posiada dwa porty LAN przez co jeden port można podpiąć kawałkiem przewodu do "starego" odbiornika. W takim przypadku nie ma potrzeby instalacji drugiego okablowania do rejestratora NVR. Retransmitować sygnał można nawet 4 krotnie. W prosty sposób łączy się przewodem odbiornik z kolejnym nadajnikiem. Do zasilania wystarczy tylko jeden wspólny zasilacz. Napięcie zasilania z odbiornika tak samo jak sygnał LAN przechodzi automatycznie do nadajnika.  

Full HD i 4K

CDS-EasyIP obsługuje kamery IP o bardzo dużych rozdzielczościach 10-12Mpix.

CDS-EasyIP złącza nadajnika dla kamer IP

Dostępne modele:

 • CDS-EasyIP
 • CDS-EasyIP/SMA

CDS-EasyIP/SMA – System bezprzewodowy o identycznych parametrach jak CDS-EasyIP lecz wyposażony w dodatkowe złącza antenowe do podłączenia anten zewnętrznych. Posiada wewnętrzną, wbudowaną antenę kierunkową oraz złącza antenowe SMA.

 • dwa wejścia do kamer IP,
 • zasilanie kamery PoE z nadajnika IP,
 • zasięg 2500 m,
 • bardzo prosty w uruchomieniu,
 • brak panelu konfiguracyjnego www,
 • cyfrowa modulacja radiowa OFDM,
 • zintegrowana antena kierunkowa oraz złącza dla anten zewnętrznych,
 • współpracuje z kamerami  IP UHD i Full HD.
Zastosowanie
 • Instalacje wewnątrz hal przemysłowych i na rozległych terenach przemysłowych,
 • Jako zestaw serwisowy w każdej walizce instalatora w razie potrzeby szybkiego uruchomienia połączeń IP - bez komputera w 60 sekund,
 • Dla początkujących instalatorów w IP – instalacja nie wymaga wiedzy informatycznej,
 • Projekty wymagające uproszczonej instalacji (nadajnik jednocześnie zasila kamerę IP).
Parametry podstawowe

Produkty kompatybilne, które mogą się tobie przydać

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision