Monitoring imprez masowych

Organizacja koncertów czy też innych wydarzeń masowych stawia przed organizatorami liczne zadania. Jednym z najważniejszych jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestników. Jednak instalacja standardowego monitoringu często jest niemożliwa, szczególnie gdy wydarzenie odbywa się w plenerze. Brak infrastruktury powoduje spore trudności dla firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

CAMSAT opracował urządzenie dedykowane do tego typu zastosowań iCAM-MobileHD. Kamera mobilna iCAM-MobileHD nie wymaga praktycznie żadnej instalacji czy specjalnego miejsca montażu. Dzięki uniwersalnym uchwytom może być umieszczona na dowolnym słupie, ścianie, czy pojeździe. iCAM-MobileHD nie wymaga również stałego dostępu do zasilania, posiada wbudowany akumulator zapewniający 12-16 godzin pracy, więc w większości przypadków w ogóle nie wymaga zasilania podczas całego wydarzenia.

iCAM-MobileHD nagrywa i przechowuje materiały przez 30 dni, ale umożliwia też zdalny dostęp do podglądu na żywo i nagrań poprzez radio, wifi oraz LTE. Jest to ogromne ułatwienie dla organizatorów, którzy mogą czuwać nad bezpieczeństwem w dowolnym miejscu, bez konieczności znajdowania się w bliskiej okolicy kamery.

Ale organizacja wydarzeń masowych wymaga to nie tylko zapewnienia bezpieczeństwa ale również obsługi medialnej. CAMSAT posiada w swojej ofercie również urządzenia Black Link – systemy bezprzewodowe do transmisji sygnału z kamer TV, przesyłające sygnał na żywo, bez kompresji i opóźnień, w rozdzielczości Full HD.

Montaż i uruchomienie kamery mobilnej iCAM

Wideo monitoring miejski
bez projektów i bez pozwoleń w 2 dni