O nas

CAMSAT jest wiodącym producentem bezprzewodowych systemów transmisji sygnału video oraz danych pracujących w wolnym paśmie radiowym 5GHz. Szeroka gama oferowanych produktów od analogowych, poprzez cyfrowe, aż po systemy IP jest w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wszystkie systemy CAMSAT przystosowane są do efektywnej transmisji nawet w silnie zakłóconym środowisku przemysłowym. Ilość dostępnych kanałów wideo, w powiązaniu z bardzo wysoką jakością sprawia, iż systemy transmisyjne firmy CAMSAT nadają się do niemal każdego wymagającego systemu monitoringu wizyjnego. Transmisja obrazu video oraz danych za pośrednictwem zestawów bezprzewodowych CAMSAT, pozwala na znaczne oszczędności w zakresie montażu systemu monitoringu. Ponadto czas niezbędny do realizacji monitoringu ulega skróceniu, a zniszczenia czynione w infrastrukturze obiektów w czasie montażu, są znacznie mniejsze niż przy instalowaniu okablowania. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu, mobilność sprzętu oraz możliwość zmiany lokalizacji kamer bez dokonywania żadnych dodatkowych inwestycji. Zestawy bezprzewodowe mogą być także świetnym uzupełnieniem już istniejącej przewodowej sieci monitoringu, bez konieczności ingerencji w zainstalowane wcześniej okablowanie.

Jako producent projektujemy  i dostarczamy nietypowych rozwiązań na specjalne zamówienie klienta, a dzięki wysoko wykwalifikowanej grupie specjalistów jesteśmy w stanie zaoferować produkty na najwyższym poziomie technicznym. W trosce o jakość wykonywanej przez Nas pracy dokładamy wszelkich starań, aby budować dialog z naszymi odbiorcami, a dzięki temu doskonalić i zwiększać niezawodność prezentowanej oferty. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i spostrzeżenia.

Nasze oferta:

 • bezprzewodowe analogowe systemy transmisji sygnału video 5.8GHz
 • bezprzewodowe cyfrowe systemy kodowanej transmisji sygnału video 5.2GHz (OFDM; WIMAX)
 • bezprzewodowe cyfrowe systemy kodowanej transmisji sygnału video TV HD 5.2GHz
 • bezprzewodowe cyfrowe systemy kodowanej transmisji sygnału video oraz danych dla kamer IP HD5.6GHz
 • bezprzewodowe systemy kodowanej transmisji danych oraz sterowania 869MHz

Partnerami firmy są znaczące sieci hurtowni zabezpieczeń w całym kraju. Firma kooperuje z polskimi hurtowniami, większymi zakładami wykonawczymi oraz przedsiębiorstwami zagranicznymi z terenu Unii Europejskiej jak i Europy Wschodniej.

Wszystkie produkty Firmy Camsat charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i wysokimi standardami jakości. W procesach produkcyjnych stosowane są wyłącznie najwyższej jakości komponenty i surowce. Zaawansowany poziom technologiczny gwarantuje niezawodność, trwałość i estetykę oferowanych towarów. Pragniemy być postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner gwarantujący pewne, ciągłe doskonalone produkty po satysfakcjonujących naszych klientów cenach. Nasza stabilna pozycja i osiągane sukcesy ekonomiczne to m.in. wynik wprowadzania najnowszych rozwiązań technologicznych, nowoczesnej polityki zarządzania przedsiębiorstwem zorientowanej na ciągłe doskonalenie i rozwój, wspomaganej nowatorskimi narzędziami zwiększającymi sprawność działania.

Misja:

Misją firmy jest tworzenie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie urządzeń i technologii bezprzewodowych oraz dystrybucja systemów CCTV.

Cele:

 • Produkowanie wyrobów najwyższej jakości, konkurencyjnych zarówno pod względem technicznym, estetycznym jak i cenowym,
 • prowadzenie prac projektowych i konstrukcyjnych, których efektem jest ciągłe doskonalenie oferowanych towarów i usług,
 • utrzymywanie wysokich kwalifikacji pracowników poprzez ustawiczne szkolenia
 • wprowadzanie najnowszych rozwiązań technologicznych
 • rozszerzenie dystrybucji sprzętu CCTV z uwzględnieniem najlepszych parametrów technicznych oraz wysokich standardów jakości.

Nasz zakres działania:

 • Produkcja profesjonalnych systemów bezprzewodowych do transmisji: obrazu video oraz sterowań telemetrycznych (do kamer obrotowych) pracujących w wolnych pasmach ISM 5,8GHz oraz 869 MHz
 • Hurtowa dystrybucja systemów CCTV
 • Projektowanie i kompletacja systemów monitoringu,
 • Specjalistyczne doradztwo techniczne
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym, jaki i cenowym.