Gdzie kupić na świecie

Kupowanie produktów CAMSAT jest proste. Nasza firma, we współpracy z partnerami z ponad 24 krajów, dostarcza wiodące rozwiązania klientom w niemal całej Europie. Nasz model sprzedaży pośredniej oznacza, że na każdym etapie – od dystrybucji po montaż – współpracujemy ze specjalistami, dostarczając naszym klientom końcowym to, co najlepsze.

Zapewniamy całodobową pomoc techniczną i wsparcie na każdym etapie, od wyboru odpowiednich parametrów po konfigurację i pełne uruchomienie 100% funkcji każdego produktu.

Jesteśmy specjalistami w branży bezprzewodowej transmisji sygnałów. Ściśle współpracujemy z liderami w branży, tworząc nieograniczone możliwości dla naszych partnerów biznesowych.

Nasze produkty są dostępne od wielu dostawców rozwiązań CCTV w Polsce i Europie, którzy pomogą w doborze i dostarczeniu odpowiednich rozwiązań dla Twojej instalacji.

Skontaktuj się z działem sprzedaży CAMSAT, a otrzymasz wsparcie techniczne i skontaktuj się z najbliższym dystrybutorem CCTV z naszym asortymentem.


tel. +48 52 387 5466,
tel. +48 52 387 3685;
tel. +48 52 387 1097

camsat@camsat.com.pl

Produkty CAMSAT są dostępne w ponad 20 krajach na całym świecie. Skontaktuj się z nami a podamy najbliższego dystrybutora w Twoim kraju.