Dla kamer CVI

System QARA-CVI i Evif-Multi to bezprzewodowy nadajnik i odbiornik  CVI wykorzystywany w monitoringu CCTV opartym o kamery CVI (analog HD). Produkty łączą w sobie wszystkie zalety telewizji przemysłowej analogowej z monitoringiem HD IP. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby klienta i wykorzystują najnowszą technologię, dzięki czemu pozwalają uzyskać znacznie wyższą jakość obrazu i dużo większą ilość szczegółów w przesyłanym sygnale. Parametry takie jak daleki zasięg (2000m) czy wbudowane zabezpieczenia i filtry przeciwzakłóceniowe gwarantują wysoką jakość transmisji.

System współpracuje z kamerami HDCVI, a także z innymi systemami analog HD, dzięki uniwersalnemu odbiornikowi. Bezprzewodowy odbiornik EVIF-Multi jest kompatybilny z rejestratorami hybrydowymi AHD, CVI, TVI oraz z sieciowymi z protokołem ONVIF. 
Dodatkowym atutem systemu jest nowoczesny design. Specjalny materiał obudowy chroni produkty przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, co czyni monitoring CCTV jeszcze lepszym.

Urządzenia bezprzewodowe naszej firmy współpracują z markami:

AlhuaBosch hikvision