Oferta pracy

Stanowisko: Programista elektronicznych systemów przetwarzania obrazu

Poszukujemy programistów i projektantów cyfrowych i analogowych systemów przetwarzania obrazu i dźwięku.

Opis stanowiska:

  • programowanie systemów przetwarzających obraz i dźwięk
  • projektowanie rozwiązań sprzętowej i programowej kompresji obrazów wysokiej rozdzielczości
  • wspomaganie procesu projektowego nowych urządzeń elektronicznych
  • tworzenie, uruchamianie i testowanie układów prototypowych
  • merytoryczny i formalny nadzór nad projektami,
  • współpraca z działem serwisu

Wymagania:

  • praktyczna wiedza potrzebna do realizacji zagadnień z opisu stanowiska
  • znajomość sprzętowej i programowej obróbki kompresji obrazu
  • praktyczna wiedza z zakresu programowania mikrokontrolerów AVR, ARM oraz procesorów sygnałowych DSP
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność działania
  • odpowiedzialność, zorientowanie na cel
  • znajomość programu Autocad,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • uczestnictwo w nowoczesnych projektach
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy

Kandydatów zainteresowanych ofertą proszę o przesłanie aplikacji zawierających cv, list motywacyjny na adres gralak@camsat.com.pl

tel. +48 52 387 3658 ,  Solec Kujawski 2015r.