Artykuł 1

Mobilny bezprzewodowy monitoring dla Straży Miejskich

Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w miastach i gminach z uwagi na specyfikę terenu (duży obszar, gęsta zabudowa) bywa bardzo trudna, szczególnie przy ograniczonych zasobach ludzkich. Służby nie mają możliwości osobistego zabezpieczenia i obserwacji wszystkich miejsc o podwyższonym ryzyku. Dlatego monitoring jest tak ważnym elementem pracy Straży Miejskiej.  I tu najlepiej sprawdza się technologia IP. Wszędzie tam, gdzie instalacja przewodowa jest niemożliwa lub nieopłacalna oferujemy systemy bezprzewodowe IP: CDS-6IP, CDS-EasyIP.

Monitoring do zadań specjalnych

Są jednak miejsca, w których „standardowy” monitoring stacjonarny nie spełnia swojego zadania. Z takim problemem mamy do czynienia np. w miejscach, gdzie niedostępne jest stałe zasilanie lub gdzie „nie sięga oko” kamery stacjonarnej. Do tego typu zadań specjalnych polecamy kamerę mobilną iCAM-Mobile HD. Może ona być wykorzystywana zarówno w stałym miejscu, jak i przenoszona w różne lokalizacje w zależności od bieżącej potrzeby.

Parametry jakich potrzebujesz

Zastosowane kamery mogą być dopasowane do wymogów konkretnego zastosowania i posiadają liczne funkcje ułatwiające zabezpieczenie terenu, np. rozpoznawanie twarzy, detekcja ruchu, podświetlenie IR, i in.

Dzięki wykorzystaniu sieci GSM, dostęp do materiału i sterowanie kamerą są możliwe z dowolnego miejsca w zasięgu LTE.

Montaż i uruchomienie kamery mobilnej iCAM

    Wideo monitoring miejski
bez projektów i bez pozwoleń w 2 dni