Nowości

NOWOŚĆ 2024 – iCAM-DefenderTower – Lekka wieża mobilna do monitoringu

Mobilna wieża monitorująca CCTV CAMSAT

Najnowsza mobilna wieża CCTV to idealne rozwiązanie dla firm budowlanych oraz ochrony. Dzięki niskiemu środkowi ciężkości i szerokiemu rozstawowi kół, urządzenie jest łatwe do przemieszczania nawet po najtrudniejszym terenie. Oferujemy zaawansowane technologie, które zapewniają niezawodność i efektywność monitoringu.

iCAM-DefenderTower to innowacyjna, mobilna wieża ochrony peryferyjnej, wykorzystująca zaawansowane systemy CCTV do monitoringu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów CCTV, wieża ta zapewnia wszechstronne i autonomiczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, idealne dla trudnodostępnych miejsc. Jej inteligentne funkcje i niezależność operacyjna czynią ją doskonałym wyborem na placach budowy czy farmach fotowoltaicznych.

Czym wyróżnia się iCAM-DefenderTower?

  • Niski środek ciężkości i szeroki rozstaw kół – zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas przemieszczania, nawet w trudnym terenie.
  • Podwozie z homologacją DMC750 – umożliwia poruszanie się po drogach.
  • Chowany/wsuwany dyszel – zapobiega kradzieży i nieautoryzowanemu dostępowi.
  • iCAM-OSD – wyświetla najważniejsze parametry wieży, akumulatorów i zasilania w formie tekstowej na obrazie dwóch kamer IP, umożliwiając operatorowi na żywo obserwację 12 kluczowych parametrów.
  • iCAM-ECO – w krytycznych stanach akumulatorów oszczędza energię poprzez wyłączenie 95% elektroniki, co znacząco wydłuża czas ochrony bez zasilania.
  • Czujki PIR, megafon, LEDy – te akcesoria nie tylko chronią obiekt, ale również zabezpieczają samą wieżę, zapewniając kompleksową ochronę.
  • 5 kamer, w tym kamera obrotowa – zapewniają ochronę obwodową na odległość 200 metrów, umożliwiając wszechstronny nadzór i monitorowanie dużych obszarów.
  • Całoroczne zasilanie solarne o mocy 2000W – gigantyczne solary składane do transportu  z ochroną szkła ( ochrona przed kamieniami w transporcie ) – trzy panele, każdy o mocy 660W, niezależne podpory solarów przez co cała wieża jest bardzo stabilna i nie narażona na silne podmuchy wiatry.
  • Różnorodne opcje zasilania – możliwość zasilania z sieci 230V, agregatu lub z akumulatorów. Wieża posiada miejsce na 8 akumulatorów o pojemności 220Ah każdy.

Te zaawansowane funkcje i akcesoria sprawiają, że iCAM-DefenderTower jest wyjątkowym, wszechstronnym i niezawodnym rozwiązaniem do zdalnego monitoringu i ochrony. To tylko niektóre z wielu możliwości naszych mobilnych wież.

Securex 2024 CAMSAT

Łatwość użytkowania i pełna kontrola z iCAM-DefenderTower

Sterowanie całą wieżą iCAM-DefenderTower jest niezwykle proste i intuicyjne dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji. Pozwalają one na pełne zarządzanie poszczególnymi blokami systemu, co umożliwia efektywne dostosowanie działania wieży do aktualnych potrzeb. Użytkownicy mogą na bieżąco monitorować stan akumulatorów oraz przeglądać obraz z kamer, co zapewnia pełną kontrolę nad sytuacją w czasie rzeczywistym..

Dodatkowo, każdy zakup wieży  obejmuje całodniowe szkolenie z jej obsługi, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i skutecznie nauczyć się korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia. Ponadto, oferujemy 24/7 pomoc techniczną, zapewniając stałe wsparcie i rozwiązanie wszelkich problemów, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki tym udogodnieniom, wieża iCAM-DefenderTower staje się nie tylko zaawansowanym narzędziem do monitoringu, ale także łatwym w obsłudze rozwiązaniem dla każdego użytkownika.

Wieża mobilna - wyposażenie

Całodobowa Pomoc Techniczna 24h/7 CAMSAT

Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam projektować takie urządzenia by były maksymalnie intuicyjne, łatwe w obsłudze i spełniały najważniejsze funkcjonalności w danej branży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Całodobowy dział wsparcia technicznego firmy CAMSAT zapewnia skuteczne wsparcie dla produktów firmy. Wsparcie techniczne online i technicy 24h/7 to gwarancja że Twoje urządzenia będą działały zawsze.
Całodobowy serwis CAMSAT 24h/7

Powiązane posty